Komunikacijos įranga

Rezultatai 1 - 7 iš 7

BACnet AC valdiklis

Skirtas Dalkin VRV vėdinimo sistemoms valdyti per BACnet magistralę. Turi Ethenet prievadą. Galima prijungti iki 64 įrenginių.

Produkto kodas: HDL-BN-VRV

BACnet ryšio modulis

BACnet ryšio modulis su Ethernet prievadu. Skirtas valdyti BMS įrangą, veikiančią BACnet protokolu. 4096 I/O taškai, palaiko šias funkcijas: AI, AO, DI, DO, MI, MO ++.

Produkto kodas: HDL-BN-4096

GPRS SMS modulis

GPRS SMS modulis - protingo namo įrenginys, skirtas SMS pagalba valdyti namų įrenginius. Galima siųsti tam tikras komandas jų vykdymui bei gauti informaciją apie jų atlikimą.

Produkto kodas: MGSM.431

HDL-BUS/RS232 keitiklis

Dvipusio ryšio prievadas tarp HDL-BUS magistralės ir RS232 protokolo. Gali būti naudojamas komunikacijai ir valdymui įvairių išorinių įrenginių tiek per RS232 protokolą, tiek iš HDL-BUS magistralės.

Produkto kodas: SB-DN-RS232N

IP prievadas

Dvipusio ryšio prievadas tarp HDL-BUS magistralės ir IP/UDP protokolo. Gali būti naudojamas komunikacijai ir valdymui įvairių išorinių įrenginių tiek per IP/UDP protokolą, tiek iš HDL-BUS magistralės ar per internetą nuotoliniu būdu.

Produkto kodas: HDL-MBUS01IP.431

IP prievadas su RS232/485

Profesionalus dvipusio ryšio prievadas tarp HDL-BUS magistralės, RS232, RS485 ir IP/UDP protokolų. Gali būti naudojamas komunikacijai ir valdymui įvairių išorinių įrenginių tiek per RS232 protokolą, tiek iš HDL-BUS magistralės ar per...

Produkto kodas: SB-DN-232IP-Pro

KNX ryšio modulis

HDL-BUS protokolo keitiklis į KNX-EIB. Skirtas dvipusiam duomenų apsikeitimui tarp skirtingų magistralių. Gali būti naudojamas valdyti įvairius KNX-EIB prietaisus iš HDL-BUS įrenginių (ir atvirkščiai).

Produkto kodas: SB-DN-EIB
  • Gera kainaFunkcijų gausa ir gera kaina Jus nustebins
  • Aukšta kokybėĮvertinta klientų ir tarptautinių organizacijų
  • PatikimumasIšbandyta Lietuvoje ir visame pasaulyje
  • Skambinkite mums+370 615 56922

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Log in

create an account