Motorizuotos užuolaidos

 

Motorizuotos užuolaidos - tai vienas iš svarbiausių interjero akcentų, suteikiantis Jūsų namams daugiau jaukumo ir išskirtinumo. Jos yra ne tik patogiai valdomos, automatizuojamos, bet gali dalyvauti ir patalpų apšvietimo bei mikroklimato valdyme. Visa tai padeda taupyti energiją, skirtą patalpų apšvietimui, šildymui ar vėsinimui.

Prijungtos prie bendros protingo namo sistemos, motorizuotos užuolaidos, gali atsitraukti ir užsitraukti pagal poreikį arba numatytus scenarijus. Saulėtą vasaros dieną užuolaidos pačios užsidarys ir neleis įkaitinti patalpų, kol Jūsų nėra namuose. Jums grįžus, užuolaidos grįš į pradinę padėtį, o patalpos bus maloniai vėsios. Jums nereikės papildomai vėsinti patalpų, todėl sumažės oro kondicionieriaus ar rekuperacinės sistemos elektros energijos suvartojimas. Žiemos metu, debesuotomis dienomis, naktimis arba šiauriniuose kambariuose, užuolaidos gali būti automatiškai uždromos, taip sukurdamos uždangą nuo langų sklindančiam šalčiui. Dienos metu, pradėjus šviesti saulei, uždarytos užuolaidos pačios atsidarys, kad į patalpas patektų kuo daugiau saulės energijos, kuri sušildys kambarius. Todėl žiemą reikės mažiau šiluminės energijos patalpoms šildyti.
 
  Ypač tylus veikimas
Naujo tipo sankaba, užraktas ir preciziškas pavaros mechanizmas užtikrina ypač tylų veikimą. Užuolaidų atidarymas ir uždarymas kelia mažesnį nei 40 dB garsą. Tokį garsą galima palyginti su įprastiniu bibliotekos garsiniu fonu.
 
  Nuotolinis valdymas
Užuolaidos gali būti valdomos automatiškai pagal protingo namo scenarijus. Jūs taip pat turėsite galimybę nuotoliniu būdu matyti visų pastato užuolaidų būsenas bei valdyti jas kartu su kitais protingo namo įrenginiais.
 
  Komplektacija
Motorizuotų užuolaidų komplektą sudaro visos reikalingos mechanizmo surinkimo ir tvirtinimo detalės. Užuolaidų valdymo mechanizmas gali būti tvirtinamas prie lubų arba ant sienos.
 
  Apsauga nuo perkrovų
Veikimo metu užuolaidoms užkliuvus už kliūties, varikliai automatiškai sustos, kad išvengtų medžiagos plyšimo ar visos užuolaidų konstrukcijos sugadinimo. Varikliai taip pat turi aktyvią apsaugą nuo perkaitimo.
 
  Tvirta ir patikima konstrukcija
Užuolaidų veikimą galima aktyvuoti ir rankiniu būdu. Užuolaidas patraukus į vieną ar kitą pusę, jos pačios automatiškai pabaigs pradėtą uždarymo ar atidarymo veiksmą.
 
 
Motorizuotos užuolaidos – tai ne tik patogumas ir būdas mažinti eksploatacines išlaidas, bet ir papildomas saugumo elementas, Jūsų namuose. Užuolaidos yra automatiškai valdomos ir imituoja įprastą Jūsų gyvenimo ritmą, o tai yra puiki prevencinė priemonė, siekiant apsaugoti savo turtą.
Reikalui esant, Jūs bet kada galėsite nuotoliniu būdu valdyti visas namų užuolaidas, kad ir kur bebūtumėte. Jos gali būti valdomos ne tik namuose, bet ir mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, iš bet kurios pasaulio vietos.
 
Vienos dalies užuolaidų valdymui reikalingas vienas variklis, kuris gali būti tvirtinamas viename iš bėgelio galų, priklausomai nuo to, į kurią pusę turi užsitraukti užuolaidos.

 

Dviejų dalių užuolaidų valdymui naudojamas vienas variklis (tvirtinamas viename iš bėgelio galų) arba kartu su pagalbiniu varikliu, jei naudojamas ilgas bėgelis ar sunki užuolaidų medžiaga. 
 
Bendras užuolaidų bėgelio ilgis gali būti nuo 1 iki 12 metrų. Bėgeliai gali būti tiesūs ir lenkti, todėl visada galėsite įgyvendinti savo sumanymus. Užuolaidų valdymui naudojamas vienas variklis, kuris tvirtinamas bėgelio pradžioje arba gale. Reikalui esant galima pridėti pagalbinį variklį, kuris suteiks papildomos galios valdant sunkaus audeklo ar labai ilgas užuolaidas.

  • Gera kainaFunkcijų gausa ir gera kaina Jus nustebins
  • Aukšta kokybėĮvertinta klientų ir tarptautinių organizacijų
  • PatikimumasIšbandyta Lietuvoje ir visame pasaulyje
  • Skambinkite mums+370 615 56922

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Log in

create an account