Privatumo politika ir slapukai

Šį tinklapį kontroliuoja UAB „ACEPRO“, bendrovės buveinės adresas V. Putvinskio g. 49, LT-44234, Kaunas.

Šioje Privatumo politikoje apibūdinama UAB „ACEPRO“ praktika, susijusi su Asmens duomenų (kaip apibrėžti toliau), kuriuos mums perduodate tiesiogiai arba per šį tinklapį, rinkimu, naudojimu, atskleidimu ir saugojimu. Prašome būtinai perskaityti visą Privatumo politiką, prieš naudodamiesi tinklapiu arba perduodami duomenis per šį tinklapį. UAB „ACEPRO“ gali savo nuožiūra peržiūrėti ir koreguoti šią Privatumo politiką. 

Asmens duomenų rinkimas ir tikslai

Bet kokie Asmens duomenys, kuriuos mes renkame, bus panaudoti tiktai teikiant mūsų paslaugas. UAB „ACEPRO“ naudoja duomenis apie savo klientus, kad suteiktų arba patobulintų paslaugas savo klientams, pagerintų informacijos pateikimą, parinktų produktų asortimentą, informuotų savo klientus apie papildomas paslaugas ar produktus, kurie jiems gali būti naudingi, patenkintų savo teisėtus verslo interesus (įskaitant vykdomos veiklos analizę ir rinkos tyrimus), nustatytų kainas, įgytų reputaciją, atliktų atsiskaitymo funkciją ir laikytųsi vyriausybės nutarimų, taikomų mūsų įmonei. Mes nesaugome tokių duomenų ilgesnį laikotarpį nei tai leidžia įstatymai ir reikalinga nurodytiems tikslams pasiekti.

Trečiosios šalys

Rinkdami ir naudodami duomenis apie savo klientus, mes turime teisę sudaryti sutartis su paslaugų teikėjais, kurie mūsų vardu padėtų apdoroti minėtus duomenis, norint pasiekti ankstesnėje pastraipoje išvardytus tikslus. Šie paslaugų teikėjai privalo laikyti informaciją paslaptyje ir negali naudoti tokios informacijos jokiais kitais tikslais. Mes visada laikomės taikomų vietos teisės aktų nuostatų ir reglamentų, trečiųjų šalių duomenų tvarkytojų, pavyzdžiui, tiekėjų ir rangovų, taisyklių, susijusių su mūsų saugomais Asmens duomenimis.

Sąžiningas ir saugus Asmens duomenų tvarkymas

Pagal mūsų politiką, reikia imtis visų būtinų priemonių, siekiant užtikrinti, kad visi mūsų saugomi Asmens duomenys būtų tvarkomi sąžiningai ir teisėtai. Mes imsimės visų būtinų priemonių, kad būtų įgyvendinta ši Privatumo politika. Visi mūsų darbuotojai ir duomenų tvarkytojai, kurie turi prieigą prie Asmens duomenų, privalo saugoti Asmens duomenis paslaptyje.

Asmens duomenų perdavimas

Teikiant paslaugas, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti ne Europos ekonominės erdvės šalims, kurios neužtikrina tinkamo duomenų apsaugos lygio. Be to, jeigu pateikėte savo Asmens duomenis viešai prieinamose interneto tinklapio dalyse, jie gali būti prieinami asmenims, esantiems ne Europos ekonominės erdvės šalyse, kurios gali neužtikrinti adekvataus duomenų apsaugos lygio.

UAB „ACEPRO“ interneto tinklapiai

Kitose pastraipose apibūdinami mūsų įsipareigojimai saugoti Asmens duomenis, kiek jie taikomi UAB „ACEPRO“ interneto tinklapiams.

Jeigu nenurodyta kitaip, mes galime naudoti Jūsų Asmens duomenis, siekdami pagerinti mūsų interneto tinklapio turinį, pritaikyti interneto tinklapį pagal Jūsų pageidavimus, perduoti duomenis Jums (jei prašote), o taip pat mūsų rinkodaros ir mokslinių tyrimų tikslais ir kitais tikslais, kurie nurodyti šioje Privatumo politikoje. Mes galime atskleisti Jūsų Asmens duomenis, jeigu tai būtina pagal galiojančius įstatymus, teismo nutartis ar vyriausybės nutarimus.

Asmens duomenų rinkimo tikslai UAB „ACEPRO“ interneto tinklapiuose

Vartotojai gali apsilankyti daugelyje interneto tinklapio vietų, neatskleisdami jokios informacijos apie save. Tačiau kai kurios mūsų interaktyvios paslaugos reikalauja, kad vartotojai atskleistų savo tapatybę, norėdami atlikti interaktyvią funkciją. Lankantis šiame tinklapyje, UAB „ACEPRO“ renka informaciją apie savo lankytojus, užduodama Jums konkrečius klausimus arba leisdama Jums susisiekti tiesiogiai su mumis elektroniniu paštu. Kai kuri pateikiama informacija gali būti Asmens duomenys.

Naršant šį interneto tinklapį, tam tikra informacija gali būti pasyviai renkama (renkama Jums aktyviai neteikiant informacijos), naudojant įvairias technologijas ir priemones, pavyzdžiui, interneto protokolo adresus, slapukus, interneto korteles ir navigacinį duomenų rinkimą.

Šis tinklapis naudoja interneto protokolo (IP) adresus. IP adresas yra numeris, priskirtas interneto paslaugų teikėjo Jūsų kompiuteriui, kad galėtumėte prisijungti prie interneto. Mes naudojame Jūsų IP adresą, norėdami nustatyti problemas, susijusias su mūsų serveriu, perduoti sukauptą informaciją, nustatyti greičiausią Jūsų kompiuterio maršrutą jungiantis prie mūsų tinklapio ir administruoti bei patobulinti šį ar kitus mūsų tinklapius.

Slapukai

Slapukai - tai mažos apimties tekstiniai failai, kuriuos interneto tinklapis gali persiųsti į vartotojo naršyklę saugojimui kietajame diske. Slapukai gali palengvinti naudojimąsi internetu, išsaugodami ir administruodami vartotojo būseną, aplikaciją, pageidaujamus nustatymus ir kitokią informaciją. Daugelis naršyklių iš anksto nustatytos, kad priimtų slapukus, tačiau vartotojai gali pakeisti nustatymus, norėdami atsisakyti slapukų arba būti įspėjami, kai siunčiami slapukai.

Kai peržiūrite šį interneto tinklapį, UAB „ACEPRO“ gali išsaugoti tam tikrą informaciją apie Jūsų kompiuterį. Tai bus daroma slapuko rinkmenoje. Mes naudojame slapukus, norėdami išsaugoti informaciją, kurią galime panaudoti, norėdami pagerinti mūsų tinklapio turinį ir pritaikyti interneto tinklapį pagal Jūsų pageidavimus. 

Mes manome, kad Jūsų naršyklės nustatymai atspindi Jūsų sutikimą arba atsisakymą, kad būtų naudojami slapukai mūsų interneto tinklapiuose. Jei nenorite, kad būtų naudojami slapukai, arba norite būti įspėti, kai naudojami slapukai, galite atnaujinti šiuos nustatymus savo naršyklės nustatymų meniu. Prašome susipažinkite su dokumentacija, kurią pateikė Jūsų naršyklės gamintojas, jei nesate tikri, kaip tai padaryti. Atkreipkite dėmesį, kad jei Jūs išjungiate slapukus, interneto tinklapis gali tinkamai neveikti.

Mes taip pat naudojamės trečiųjų šalių paslaugomis (tokių kaip "Google Analytics"), norėdami surinkti bendrą informaciją apie mūsų interneto tinklapių lankytojus. Šios trečiosios šalys naudoja slapukus, kad galėtų pateikti mums nuasmenintą informaciją apie apsilankymą šiame interneto tinklapyje (pvz., apsilankymų skaičių, vietą, iš kurios Jūs prisijungėte prie šio interneto tinklapio, ir puslapių, kuriose lankėtės šiame interneto tinklapyje, skaičių).

Mes naudojame šią informaciją, siekdami pagerinti šio interneto tinklapio dizainą bei turinį. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad duomenims, kuriuos renka šios trečiosios šalys ne www.hdl-protingi-namai.lt interneto tinklapyje, netaikoma ši Privatumo politika, tačiau taikoma atitinkamos trečiosios šalies privatumo politika.

Saugumas

UAB „ACEPRO“ imasi visų įmanomų priemonių, kad apsaugotų Jūsų Asmens duomenis, kuriuos renka savo interneto tinklapiuose, ir apsaugotų tokius Asmens duomenis nuo praradimo, netinkamo naudojimo ir neteisėtos prieigos, atskleidimo, pakeitimo arba sunaikinimo. Turėtumėte nepamiršti, kad informacijos siuntimas internetu nėra 100% saugus ir be klaidų. Ypatingai atkreipkite dėmesį į tai, jog el. laiškai, išsiųsti iš šio interneto tinklapio arba į šį tinklapį, gali būti neapsaugoti, todėl turėtumėte elgtis itin atsargiai, priimdami sprendimą, kokią informaciją galite išsiųsti mums el. paštu. Be to, jeigu naudojate slaptažodžius, asmens kodus ir kitas specialias prieigos ypatybes šiame interneto tinklapyje, tai yra Jūsų pareiga tokius duomenis saugoti.

Sąsajos su kitais interneto tinklapiais

Vartotojo patogumui šiame interneto tinklapyje gali būti sąsajų arba nuorodų į kitus interneto tinklapius. Prašome atkreipti dėmesį, jog UAB „ACEPRO“ nėra atsakinga už tokių interneto tinklapių privatumo praktiką ir turinį, ir bet kokiu atveju ši Privatumo politika netaikoma tokiems interneto tinklapiams. Mes rekomenduojame Jums perskaityti kiekvieno interneto tinklapio, kuriame lankotės, privatumo politiką.

 

  • Gera kainaFunkcijų gausa ir gera kaina Jus nustebins
  • Aukšta kokybėĮvertinta klientų ir tarptautinių organizacijų
  • PatikimumasIšbandyta Lietuvoje ir visame pasaulyje
  • Skambinkite mums+370 615 56922

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Log in

create an account