Tinklapio naudojimosi sąlygos

Šio interneto tinklapio elementai, įskaitant tekstus, nuotraukas, kompiuterinę grafiką, logotipus, yra kūrinys pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą. Todėl bet koks atvaizdavimas ar visas arba dalinis atkūrimas be autoriaus arba jų teisėtų savininkų sutikimo yra neteisėtas.

Šio tinklapio turinys, įskaitant jo tekstą, vaizdinę medžiagą, vizualinį apipavidalinimą, logotipą, prekių ženklus ir kt., yra UAB ACEPRO nuosavybė.

Bet koks šio tinklapio turinio kopijavimas, perdavimas, platinimas ar laikymas bet kokia forma be išankstinio UAB ACEPRO raštiško leidimo yra draudžiamas išskyrus tuos atvejus, kai, laikantis čia nurodytų sąlygų, Jums leidžiama kai kurias šių puslapių turinio dalis išsaugoti savo kompiuteryje arba atsispausdinti ir naudoti išimtinai asmeniniams nekomerciniams tikslams. Griežtai draudžiama keisti šių tinklapių turinį bei naudoti jį kitokiems tikslams. Viešai publikuotais dokumentais ir kitais pranešimais spaudai naudotis leidžiama be apribojimų, jei aiškiai nurodomas informacijos šaltinis.

  • Gera kainaFunkcijų gausa ir gera kaina Jus nustebins
  • Aukšta kokybėĮvertinta klientų ir tarptautinių organizacijų
  • PatikimumasIšbandyta Lietuvoje ir visame pasaulyje
  • Skambinkite mums+370 615 56922

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Log in

create an account